Zaloguj
Reklama

Forum: Schizofrenia

Temat: W psychiatrii są łamane prawa pacjent jak i prawa człowieka w komunistycznej polszy SS Schizophrenic :D (2)

• W psychiatrii są łamane prawa pacjent jak i prawa człowieka w komunistycznej polszy SS Schizophrenic :D
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • W psychiatrii są łamane prawa pacjent jak i prawa człowieka w komunistycznej polszy SS Schizophrenic :D
    Gość

Zakladasz bez konca tytulo-watki, jestes bardzo chorym czlowiekiem .
    Gdzie ciebie tak skrzywdzono ze palasz nienawiscia do swojej ojczyzny, zakladam ze jestes Polakiem obecnie w Deutschland.
    U nas w kraju nikt nie uzywa takiego nienormalnego jezyka /nazewnictwa, szpital to oficjalna nazwa miejsca gdzie diagnozuje sie i leczy pacjentow.
    Forum wymaga takze netykiety, uzywaj jezyka powszechnie przyjetego w publicznych dyskusjach.
    Mnie i innym uwlacza czytanie twoich obrazajacych postow, nasyconych wscieklym jadem do kraju i instytucji/pracownikow .
    Twoja ciezka choroba psychiczna nie moze byc usprawiedliwieniem do napasci na nasz kraj/system, ktory zapewnia nam Polakom lecznictwo w miare mozliwosci finansowych oraz wykwalifikowanej kadry lekarzy wszystkich specjalnosci.
    Nie zakladaj bez konca watkow bo zasmiecasz forum, narazasz mnie na ciagly stres, dlaczego tak pastwisz sie nade mna, ja nie mam przez ciebie komfortu psychicznego
    .Polska to dla mnie matka, a o matce zawsze wyrazam sie z szacunkiem.
    Jesli nie wyzbyles sie jadu to lecz sie i nie atakuj wiecej na forum, moze i ty psychicznie poczujesz sie lepiej.

Zobacz inne dyskusje