Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Stres

(4)

Jak sobie radzić ze stresem w domu i pracy; formy relaksu, idealne miejsce pracy.

Temat: Zaburzenia psychiczne a L4 (4)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    18-06-2012 10:40:00

Witam,
    nie wiem czy to dobry dział, więc z góry przepraszam, jeśli nie.
    Mam problem wynikający ze zwolnienia z pracy. Mianowicie od końca marca do dziś jestem na l4 od psychiatry. Jestem już po kontroli w ZUS, która przebiegła pomyślnie. Lekarka rozpoznała u mnie zaburzenia adaptacyjne i stres pourazowy. W pracy byłam poddawana mobbingowi przez przełożoną, na co szefostwo nie reagowało.
    L4 kończy mi się teraz 12 lipca, a moja lekarka powiedziała, że nie może wystawić mi więcej zwolnienia, ponieważ na to schorzenie wystawia się max trzy miesiące. Czy to prawda? Czy powinnam iść do innego lekarza?
    Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

• 08-03-2013 12:31:59

ja jstem mobbingowana w pracy od kilku lat, przez koleżanke która ma plecy . jej maż jest radnym he he
    ona sama głupia jest jak but, ale stanowisko stworzono dla niej . tak mnie po pierwszych 2 latach pracy wykończyła ze byłam na l-4 przez 5 miesięcy . ale nie brałam od psychiatry chociaż się leczyłam, brałam od rodzinnego .

• Wtajemniczony
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    22-04-2013 17:40:14

Zachorowałem w sposób bardzo gwałtowny dlatego trafiłem do szpitala psychiatrycznego, oczywiste że byłem na L4. Udało mi się wrócić do pracy.Oddtąd chodziłem regularnie do psychiatry,ale nigdy nie brałem od niego zwonienia.Wstydziłem się i bałem szykan.Udało mi się tak pracować (w konspiracji) kilkanaście lat aż mój stan się pogorszył i nie dało się już ukryć.Znów trafiłem do szpitala lecz do pracy już nie wróciłem.Pracodawca wysłał mi zwolnienie pocztą chociarz tuż przed chorobą proponowali mi awans. Cóż dziki kapitalizm... nie o taką Polskę walczyłem.

• Wtajemniczony
    22-04-2013 18:05:03

Myślę, że pani doktor nie miałaby powodu, żeby Ciebie oszukiwać.
    No i to chyba prawda, że na to schorzenie można wystawić L4 na 3 m-c bo mój ojciec i sąsiad też mieli 3 m-c na schorzenia neurotyczne Z tym, że nie wiem, czy jednorazowo, czy w ciągu roku.
    No i jak byłaś poddawana mobingowi to pozwij! Nie ma się czego bać

Straszę was, żeby zapomnieć jak bardzo się was boję.
    Strach? To mój syjamski brat!

Zobacz inne dyskusje

• Mój chłopak jest uzależniony od tak zwanych legalnych narkotyków miedzy...
  • Wątek: Marihuana
    Witam. Mam problem, a konkretnie nie ja tylko moi koledzy. Nie do końca wiem jak im...
  • Refrakcyjny
    Wątek: ACODIN
    Żadnego wątku z acodinem na ponad 400?
  • hellomygoody
    nie dość że jestem biedna,nie uczę się najlepiej i nie jestem...
    Forum: Stres
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/0237_IMG_0019-W300H200.jpgFot. medforumZespół Otella - gdy zazdrość zabija...
    Jednym z podtypów zespołu urojeniowego jest zespół...
    Twoja sugestia