Zaloguj
Reklama

Forum: Depresja

Temat: zakochanie - jak je zrozumiec? (5)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • zakochanie - jak je zrozumiec?
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama
    Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów

fajne rekolekcje, dzieki
    Domyslalam sie juz od pewnego czasu ze zakochanie nie jest takie piekne jak je maluja, szczegolnie dla osob z rodzin patologicznych i pewnych rzeczy sie domyslalam, jak np to ze przyciagam osobe ktora przypomina mi mojego ojca.
    I wiele wiele innych ciekawych rzeczy, choc nie wyszystko rozumiem, ale ciesze sie ze ktos tyle mowi na temat ktory byl kluczowym tematem przez ostatnie 2 lata mojego zycia.
    dzieki za dzielenie sie

Gość
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Reklama

Proponuję więcej się nie zakochiwac tylko kochac. Między stanem zakochania a miłością jest wieeeeeeelka różnica

Gość

sprobuj to wyjasnic DDD lub DDA uwarunkowanych na nienawisc, i odrzucenie zeby kochaly --- a nie zakochiwaly sie.
    Sama jestem ddd i wiem jakie to trudne a wrecz czasami wydaje sie nie mozliwe.
    dopoki nieprzebaczymy - tylko zakochanie bedzie dla nas opcja, bo milosc nie istnieje dla serca ktore nienawidzi wlasnych rodzicow, takie serce nieswiadomie przezuca nienawisc na innych, bo samo siebie nienawidzi.

Reklama
Zobacz inne dyskusje