Serwisy Medforum

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

(3)

Temat: zespol paranoidalny (1)

• Początkująca
    09.12.2009 11:28:25

dzien dobry!
    chcialam poznac ludzi o podobnym problemie, dowiedziec sie jak sobie radza z ta choroba. 3 lata cierpialam na zepol paranoidalny. przez caly okres choroby mialam przerozne urojenia przesladowcze, a leki w niczym mi nie pomagaly. dopiero od czerwca te objawy ustapily ale nie wiem czy moge sie uwazac za kompletnie zdrowa. w trakcie tej choroby wystepuja zaburzebia procesu myslenia, co mnie chyba dotyczy. bardzo obwiam sie ze moj stan znowu sie pogorszy i bede znowu w szpitalu psychiatrycznym. leczylam sie juz 3 razy na oddziale zamknietym w szpitalu psychiatrycznym, na oddziale dziennym, oraz w klinice nerwic w warszawie. teraz lecze sie we francji ale nie jestem zadowolona z leczenia. lekarz poniekad mnie ignoruje, zmienilam na innego ale przyjmuje bardzo szybko. teraz biore jedna tabletke dawke podtrzymujaca, pewnie juz do konca zycia, tj loxapine. dosiega mnie ciezka apatia, brak energi i motywacji. ponoc te objawy wystepuja po chorobie w dodatku mam peoblemy w rozumieniu pewnych rzeczy. czy ktos jest w tej samej sytuacji co ja?

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum. Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    Początkująca - mniej niż 100 postów
    Wtajemniczona - pomiędzy 101 a 300 postów
    Forumowiczka - pomiędzy 301 a 1200 postów
    Komentatorka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
    Liderka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
    VIP - więcej niż 6001 postów