Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Lekarz okiem pacjenta

(4)

Grupa dotycząca lekarskiej opieki medycznej, masz jakieś uwagi, pozytywne doświadczenia ? Pisz, ta grupa jest dla Ciebie.

Temat: zlamanie stawu-skokowego (1)

• 14-04-2013 15:57:06

witam. 10 marca zlamalem noge wstawie skokowym,
    rozpoznanie- uszkodzenie kostki bocznej z uszkodzeniem więzazrostu strzalkowo-piszczelowego i zwichnięciem stawu skokowo-goleniowego prawego.
    zastosowane leczenie - operacyjne-repozycja zlamania kostki bocznej ze stabilizacja więzozrostu strzalkowo-piszczelowego prawego podudzia. unieruchomienie w gipsie stopowo-podudziowym.

17 kwietnia(po 5 tygodniach) mam wizyte kontrolna u ortopedy

pytanie - czego moge spodziewac sie na wizycie i jak dlugo moge byc jeszcze na zwolnieniu lekarskim zakladajac ze leczenie przebiega prawidlowo.

dziękuję i pozdrawiam

Czy wiesz, że za każdą dodaną wypowiedź otrzymujesz punkty w rankingu użytkowników?

Zobacz inne dyskusje

• Miksai
    Zagadki Pobawmy się w zagadki.Odpowiedz - pomyśl. ZAGADKAPewnego dnia, Sułtan bogatego...
  • Miksai
    Jak rozmawiać z psychiatrą? Jutro mam pierwszą wizytę u psychiatry. Kiedyś już byłem u innego, i...
  • raf32
    ZYCZENIA WALENTYNKOWE Wszystkim dziewczętom i kobietom zycze wszystkiego, co najlepsze w dniu sw.Walentego
  • Unfair
    Nie znacie dnia ani godziny. Czuwajcie, bo nie znacie dnia ani godziny..
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/Stres_a_powstawanie_tradziku_hcp59055_ss-W300H200.jpgFot. medforumKonsekwencje życia w ciągłym...
    Stres towarzyszy nam każdego dnia bez względu na wiek, poglądy,...
    Twoja sugestia