Zaloguj
Reklama

Kazuistyka 2007 - można jeszcze zgłaszać doniesienia!

Autorzy: Krzysztof Kotrys
Kazuistyka 2007 - można jeszcze zgłaszać doniesienia!
Fot. medforum
(5)

Komitet Orgazniacyjny konferencji KAZUISTYKA W PSYCHIATRII VI przesunął datę przyjmowania doniesień do końca sierpnia.

Reklama

Komunikat z dnia 27 sierpnia 2007r

Dla wszystkich, którzy chcieliby jeszcze zgłosić swoją pracę kazuistyczną i wygłosić na konerencji: jest jeszcze możliwe nadsyłanie (pocztą tradycyjną lub elektroniczną) prac dla "spóźnialskich" do końca sierpnia-prosimy pamiętać o krótkim streszczeniu i podaniu swoich kontaktów (mail, telefon). 

II. Dla osób, które zgłosiły już swoje wystąpienia: 

  1. Prosimy o ewentualne uzupełnianie (najlepiej mailem) informacji o tym, kto będzie osobą wygłaszającą pracę w przypadku kilku autorów.

  2. Jeżeli nie otrzymaliście Państwo odpowiedzi odmownej i wysłaliście Państwo formularz uczestnictwa w konfrencji z opłatą zjazdową, należy uznać, że praca została przyjęta; będziemy się starali potwierdzić to jeszcze we wrześniu pod warunkiem dysponowania adresem mailowym autorów, stąd również prośba o ew. uzupełnienie namiarów. 

  3. Do dyspozycji wygłaszających prace będzie rzutnik komputerowy i komputer, tak więc można przygotować prezentację w power point lub innym programie prezentacyjnym obsługiwanym przez popularne programy office, materiał może być przygotowywany na nośnikach pamięci typu CD lub pendrive, (gorzej może być z obsługą klasycznych dyskietek);w przypadku szczególnych wymagań technicznych lepiej zabrać własny sprzęt. Wszelkie pytania na ten temat prosimy kierować na adres mailowy komitetu organizacyjnego: [email protected].

  4. Prosimy o takie przygotowanie wystąpień, aby mogły zmieścić się w 15-20 minutach, zdając sobie sprawę, że zwłaszcza, jak na kazuistykę, jest to czas bardzo krótki. Takie są jednak ramy konferencji, a zwykle ważny jest również czas, choćby krótki, na dyskusję i komentarze. Ostateczny "przydział czasu" będzie zależał od struktury poszczególnych sesji, która jest w trakcie tworzenia i nadal nie jest ostateczna. 

  5. Publikacja prac z pewnością i w tym roku będzie możliwa, pod warunkiem przygotowania jej zgodnie z wymogami "Postępów Psychiatrii i Neurologii" przesłania do redakcji "Postępów", oczywiście po pozytywnej recenzji i zakwalifikowaniu do druku. Do tej pory, prace z "Kaziustyki w Psychiatrii" ukazywały się w specjalnym suplemencie "Postępów Psychiatrii i Neurologii", mamy nadzieję, że uda się to również tym razem. 

  6. Czynimy starania o uzyskanie punktów edukacyjnych Izby Lekarskiej, ala na razie nie potrafimy powiedzieć ile dokładnie ich będzie.

Szczegóły na stronie www.kazuistyka.pl

Piśmiennictwo

Adres www źródła:


Reklama
(5)
Komentarze