Zaloguj
Reklama

Psychiatria.pl w wersji mobilnej

Psychiatria.pl w wersji mobilnej
Fot. medforum

Przygotowaliśmy wersję mobilną dla serwisu www.Psychiatria.pl by w dowolnym miejscu, bez konieczności używania komputera PC, by mieli Państwo stały dostęp do najnowszych informacji z portalu.

Wersja mobilna jest uproszczoną formą serwisu, w której szczególna uwagę zwróciliśmy na funkcjonalność. Wyświetlanie treści, a także przyciski są dostosowane do tabletów i smartfonów.

Jako pierwsi macie Państwo dostęp do wersji mobilnej. Już teraz w dowolnym miejscu możecie zalogować się na swoim tablecie lub smartfonie by dowiedzieć się co nowego dzieje się na Psychiatria.pl

fot. Medforum

Dostęp do wersji mobilnych ulubionych portali jest bardzo istotny. Będąc w drodze do pracy, tramwaju czy na wakacjach zawsze będziesz miał możliwość przeczytania co nowego słychać na Psychiatria.pl

Stawiamy nie tylko na nowoczesność, ale także zależy nam by mogli Państwo komfortowo korzystać z serwisu, bez względu na to czy korzystacie z smartfona czy tabletu.

fot. Medforum

Podczas przeglądania serwisu w wersji mobilnej zachęcamy do zwrócenia uwagi na nowe menu, które specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy. Treści w tej chwili są podzielone w działach tematycznych, wyróżnionych w menu. Dodatkowym atutem nowego portalu portali jest przejrzystość treści, a także szybki dostęp do pożądanego artykułu czy newsa. Zmienił się także wygląd forum. 

 

Wszelkie opinie, uwagi, komentarze lub nowe pomysły prosimy wysyłać na adres:
[email protected]

w tytule wpisując PSYCHIATRIA – NOWY WYGLĄD SERWISU

Komentarze