Zaloguj
Reklama

Nowa odsłona portalu Psychiatria Online

Nowa odsłona portalu Psychiatria Online
Fot. medforum
(5)

Zapraszamy do zapoznania się NOWĄ Psychiatrią Online. W związku z zastosowaniem całkiem nowego systemu zarządzania treściami konieczne jest założenie nowego konta.

Reklama

W dniu 1 czerwca 2006 portal Psychiatria Online (https://www.psychiatria.pl/) przeszedł istotną face-lifting. Obecnie działamy w ramach grupy portali Medforum, do którego należą:

Historia
 
Portal Psychiatria Online powstał w 1998r. Początkowo był częścią strony internetowej Klinik Psychiatrii i Psychoterapii ŚAM w Katowicach. W 2000r. w ramach współpracy z firmą Activeweb uruchomiony został profesjonalny serwis internetowy oparty o technologię php/sql. Dzięki grantowi z Fundacji Batorego portal zyskał możliwość rozwoju technologicznego i pozyskał nowe treści. Przez kilka lat działalności serwis stał się rozpoznawalnym źródłem informacji o tematyce psychiatrycznej. Dzięki funkcjonalnemu serwisowi konferencyjnemu stał się podstawowym miejscem promocji spotkań naukowych dla psychiatrów w Polsce.Teraz przyszedł czas na kolejną zmianę. Mamy nadzieję, że praca w grupie Medforum umożliwi jeszcze lepsze dostosowanie się do potrzeb naszych użytkowników.
 
Grupy docelowe:
  • Lekarze
    W działach dla specjalistów prezentowane są informacje przydatne w pracy lekarza psychiatry, a także postępowania w przypadku kontaktu z pacjentem cierpiącym na zaburzenia psychiczne w praktyce lekarzy o innych specjalnościach medycznych.
    Z uwagi na publikację informacji o schematów diagnostycznych i terapeutycznych, danych o konkretnych preparatach ta część portalu ma limitowany dostęp. Korzystać z niej mogą jedynie osoby, które w formularzu rejestracyjnym podadzą dane, dzięki którym mogą być zweryfikowani jako lekarze. Z góry przepraszamy, że formularz nie jest krótki, ale dzięki temu można uzyskać dostęp do przydatnych informacji.
  • Pacjenci i rodziny
    Portal Psychiatria Online zawiera wiele tekstów, których celem jest przybliżenie psychiatrii, chorób psychicznych oraz organizacji opieki psychiatrycznej w Polsce.
Redakcja
 
Redakcję stanowią lekarze praktycy pracujący głównie w jednostkach akademickich.
Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • Psychiatria Online

Adres www źródła:


Reklama
(5)
Komentarze