Forum: Po godzinach
Temat: CODZIENNE ROZMOWY:) (15739)
- https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1562.html#p1500199https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1.html CODZIENNE ROZMOWY:)
Tworczyni tego watku twierdzila,ze nie ma klotni.Nic dziwnego,bo nie ma sie z kmi klocic,skoro jest garstka osob...
Ostatnia edycja:Rafal / Wbrew pozorom w 2020 r. mam 43 lata
- https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1562.html#p1500223https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1.html CODZIENNE ROZMOWY:)
Nie włączaj TVN w godzinach wieczornych, gdyż leci, Uwaga koronawirus.Na dodatek, jakby tego mało, w samej Uwadze, również temat koronawirus.Jprd , tak to nie wolno.Ludzie, w końcu także czytają wiadomość w Internecie.Po co tak, wkoło nagłaśniać.Mogliby, zamiast puścić jakiś dobry film.Zostaje, nam którym, już nie dobrze, jeszcze nie zakażony , Netflix, bądź artykuły do poczytania.
PozdrawiamNadzieja jako światełko w tunelu... umiera razem z nami, by dać nam nowe życie wieczne.
- https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1562.html#p1500271https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1.html CODZIENNE ROZMOWY:)
Ciesze sie,ze wreszcie ktos zareagowal na moje slowa
Chcialem teraz obejrzec koncert w tvn player.Nie moglem jednak uruchomic.Podejrzewam,ze trzeba bylo zalozyc tzw.darmowe konto.Jak mi kazal wymyslic haslo skladajace sie z wielu znakow: w tym cyfr,liter i znakow szczegolnych to zrezygnowalem.Na pewno bym nie zapamietal takiego haslaRafal / Wbrew pozorom w 2020 r. mam 43 lata
- https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1562.html#p1500272https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1.html CODZIENNE ROZMOWY:)
Jasne, ze mozna poczytac,ale do tego to trzeba miec dobry wzrok.Netflix chyba kosztuje?
Rafal / Wbrew pozorom w 2020 r. mam 43 lata
- https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1562.html#p1500291https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1.html CODZIENNE ROZMOWY:)
Słuszne masz podejrzenia.Spróbuj, zrobić konto, i śmiało kliknij, chwilę po zalogowaniu, by trwale zapisało hasło i login.Teraz każda przeglądarka, WWW, tudzież aplikacja, ma taką możliwość.Osobiście tak robię, i nie muszę, kiedy chcę się zalogować, wpisywać długiego hasła, jak i maila, jako loginu.Po prostu, klikam, zaloguj się i odrazu, są wpisane dane do logowania.
Coś tam Netflix kosztuje.Dokładnie od 34 zł.Więc, jeszcze można sobie nabyć, aby mieć dostęp, do dobrej jakości filmów.
Idę jeszcze przed snem zrobić, jedno rozdanie w szachy.
Gram online na ogólno dostępnej stronie.Jednym słowem, polecam !
Miłej niedzieliNadzieja jako światełko w tunelu... umiera razem z nami, by dać nam nowe życie wieczne.
- https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1562.html#p1500315https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1.html CODZIENNE ROZMOWY:)
Dzieki, ale mnie szachy nudza. Mam, dobry nastroj z powodu ladnej pogody i tego sie trzymajmy!
Rafal / Wbrew pozorom w 2020 r. mam 43 lata
- https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1562.html#p1500316https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1.html CODZIENNE ROZMOWY:)
Jak sie okazalo,koncert byl transmitowany w tvn24.Poza tym nie byl tak interesujacy,jak sie spofziewalem
Rafal / Wbrew pozorom w 2020 r. mam 43 lata
- https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1562.html#p1500324https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1.html CODZIENNE ROZMOWY:)
Osobiście, jak gram w szachy, mam aż czerwone uszy
Fakt ładna pogoda... szkoda, że za bardzo, teraz nie można wyjść, bowiem, jest dużo patroli policji.Doskonale wiedzą, iż ludzie, będą pomimo obostrzeżeń, chcieli w taką zacną pogodę, wyjść nie zachowując odstępu, na powietrze.I zgarną mandat... tak jak wczoraj widziałem dostało kilka osób.Dla spokojności, zrobie z kimś, pod wieczór, bądź już w nocy, kółeczko, dwa, wokół parku.
ZdrowiaNadzieja jako światełko w tunelu... umiera razem z nami, by dać nam nowe życie wieczne.
- https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1562.html#p1500504https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1.html CODZIENNE ROZMOWY:)
Ja robie rekonesans po osiedlu,codziennie 2 razy, mam zawsze ze soba legitymacje niepeln. i telefon.
Rafal / Wbrew pozorom w 2020 r. mam 43 lata
- https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1562.html#p1500513https://www.psychiatria.pl/forum/codzienne-rozmowy/watek/773933/1.html CODZIENNE ROZMOWY:)
Trzeba jednak wychodzić na powietrze.Nawet o tak o, żeby się przejść.Odrazu, człowiek lepiej czuję ciało i duszę.
Miłego wtorkuOstatnia edycja:Nadzieja jako światełko w tunelu... umiera razem z nami, by dać nam nowe życie wieczne.
- GośćZaloguj się , aby dodać odpowiedź
- Szpital psychiatryczny
Dzień dobry! Czy ktoś z państwa był w szpitalu psychiatrycznym tzw....
- Sytuacja bez wyjcia - mój brat zrezygnował z życia
Cześć,Chciałabym się z Wami podzielić problemem, który od wielu...
- Problemy ze sobą
Cześć, od bardzo dawna mam problemy ze sobą. Od najmłodszych lat byłam...
Forum: Zaburzenia psychiczne - Zawroty glowy
Zawroty głowy. Od 2,5 roku czuje się jak na statku. Po wykluczeniu wszystkiego...
- Tematy:
- rozrywka
- gadki szmatki
- humor