Witajcie. Mam duży problem więc zdecydowałem się napisać. W tym roku...
Forum: Depresja
Temat: Gdzie jesteście przyjaciele moi? (9143)
- https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/437.html#p988655https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/1.html Gdzie jesteście przyjaciele moi?
Halo Jaguś Czas przestawiam za dwa tyg., a na razie mam troche siły - nie wiem tylko na jak długo... Przeprosiłam Was za takie "znikanie" ale naprawdę trudno mi sie pozbierać, sama nie bardzo wiem, co powinnam robić. Jestem z Wami cały czas, zaglądam tu ale nie zawsze mogę się skupić, a często jestem zbyt rozdrażniona, żeby myśleć w miarę logicznie
- https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/437.html#p988665https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/1.html Gdzie jesteście przyjaciele moi?
Basiu musiał coś się wydarzy co Cię tak rozdrażniło.Poczytaj może w necie o mudrach.Niektóre działają uspokajająco.
- https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/437.html#p988666https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/1.html Gdzie jesteście przyjaciele moi? barbara55 2015-03-15 19:51:26
A co dobrego?
Z|jadłem jajecznicę z trzech żółtek i jednego jajka całego usmażoną na 60 g słoniny i 50 gr.cebulki.Do tego ząbek czosnku. - https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/437.html#p988669https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/1.html Gdzie jesteście przyjaciele moi?
Jadex to prawie jak przepis na lekarstwo
Walczę wiec jestem
Nie ma mnie, wiec się podałem
Robert Piotr
Life is the best drug ...
I have to stop taking! - https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/437.html#p988672https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/1.html Gdzie jesteście przyjaciele moi? Gość
A z bialek co Zbysiu wymodzisz, ubijesz na sztywno ?, pozniej cos wymyslimy, moze janek przyjdzie na chwilke?
- https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/437.html#p988679https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/1.html Gdzie jesteście przyjaciele moi?
Jak ja bym chciała taka kolacyjkę..., a bardzo by mi się takie słoninki przydały, bo z nadmiaru wrażeń (tych negatywnych) bardzo schudłam i pomimo, że wsuwam słodyczy maksymalne ilości waga ani drgnie.
Zbyszku, jestem już z Wami sporo czasu (pół roku?), a wydarzać zaczęło się dużo, dużo wcześniej - teraz chyba kulminacja, jakieś nieprzewidziane sprawy, wszystko kosztuje nerwy.
Na mudry zerknęłam, z pewnością poczytam, bo mnie już zainteresowało, tym bardziej, że interesuje mnie kultura Wschodu - https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/437.html#p988716https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/1.html Gdzie jesteście przyjaciele moi? Gość 2015-03-15 20:31:32
A z bialek co Zbysiu wymodzisz, ubijesz na sztywno ?, pozniej cos wymyslimy, moze janek przyjdzie na chwilke?
Witaj Jagus.
Z białek piekę chlebek.Dodaję mąkę z proszkiem do pieczenia,oczywiście wpierw ubijam białka na sztywno i do piekarnika.
Cześć Abczdro to co napisałem to jest lekarstwo - https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/437.html#p988719https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/1.html Gdzie jesteście przyjaciele moi? barbara55 2015-03-15 20:46:30
Jak ja bym chciała taka kolacyjkę..., a bardzo by mi się takie słoninki przydały, bo z nadmiaru wrażeń (tych negatywnych) bardzo schudłam i pomimo, że wsuwam słodyczy maksymalne ilości waga ani drgnie.
Zbyszku, jestem już z Wami sporo czasu (pół roku?), a wydarzać zaczęło się dużo, dużo wcześniej - teraz chyba kulminacja, jakieś nieprzewidziane sprawy, wszystko kosztuje nerwy.
Na mudry zerknęłam, z pewnością poczytam, bo mnie już zainteresowało, tym bardziej, że interesuje mnie kultura Wschodu
Basiu słoninkę można z łatwością kupić na targu.Ale tyrzeba wiedzieć jedno:Jesli jemy tłusto to trzeba zrezygnować ze słodkich potraw.Nie wolno cukrów mieszać z tluszczami.
O mudrach dowiedziałem się przez przypadek.Nie wiem czy działają bo nie mam mudry na łuszczycę i tachykardię. - https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/437.html#p988720https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/1.html Gdzie jesteście przyjaciele moi?
Wiem i do tego smaczne
Walczę wiec jestem
Nie ma mnie, wiec się podałem
Robert Piotr
Life is the best drug ...
I have to stop taking! - https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/437.html#p988725https://www.psychiatria.pl/forum/gdzie-jestescie-przyjaciele-moi/watek/899202/1.html Gdzie jesteście przyjaciele moi?
Zbyszku, a może poradzisz mi, jak mam przytyć? Może to dziwne pytanie ze strony kobiety ale nie bardzo mogę zdobyć paru kilogramów więcej
- Jak sobie radzić?Forum: Depresja
- Wspieranie osoby z depresją a własne zdrowie psychiczne
Witam wszystkich. Nakreślę po trochu kontekst. Otóż jestem w związku...
Forum: Depresja
- Tematy:
- depresja
- emocje
- napęd
- zaburznia nastroju
- nerwica