Zaloguj
Reklama

Forum: NFZ

Temat: Lai...nie daj się! (3)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:


odpowiedz nowy wątek
ulubione
 • Lai...nie daj się!
  Gość
  Treść zablokowana przez moderatora
 • Reklama
 • Lai...nie daj się!

  Wiesz co drogi gościu tu juz chyba Cie trochę poniosło . Jeżeli cos sie Tobie nie podoba ok pisz . Kazdy ma takie prawo, ale mnie do jednego worka nie wrzucaj z osobami które wymieniałas. Ja nie odpowiadam za czyjaś mentalność i to co ma do powiedzenia . Nie pisz o duecie itp nikt nie ma wpływu na drugiego człowieka wiec o co Ci chodzi ?! Nie uważam zeby moja wypowiedz była aż tak nie do przetrawienia tym bardziej, ze tak jak napisałaś, ludzie mają własne zdanie a więc w skutek tego są gorsi ?! I tu do tego było nawiązanie . Ludzie opuszczają ten portal wiesz przez kogo ? Przez takich jak ty, którzy obserwują a potem wykorzystują sytuacje i szczują jeden na drugiego .Tak jak teraz nagle gość wyskoczył i manipuluje sytuacją, zeby oczernić i postawić w złym świetle . Mnie nie porównuje do reszty, kazdy jest inny . I jeżeli siedzisz tu cały czas to doskonale wiesz, ze nie jest tak jak napisałaś . A jeżeli zaprzeczysz to świadczy tylko o Tobie bo wiesz jaki mam stosunek do wielu rzeczy na tym portalu . Ogolnie domyślam sie kim jestes a w tym poście bardziej Tobie chodziło ( jak zwykle ) zeby mi dowalić publicznie . Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz ! Tym bardziej ze smoker w żartobliwy sposób odniósł sie do,, łapek " i z góry smoker sory ze cie używam w swojej wypowiedzi .Poczym ja tez . Ale jak jeszcze kleo wyjechała ze swoją wypowiedzią to odrazu połączenie mnie i jej . A wiec to ze ktos tu za kimś nie przepada i tak bywa .jak kleo cos do kogoś ma jej sprawa .Ale Od mojej osoby w końcu sie odczep !!!!

  Miłość to je­dyny sens te­go sza­lone­go snu, w ja­kim jes­teśmy uwięzieni.

 • Lai...nie daj się!
  Gość
  Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
  Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
   Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
   Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
   Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
   Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
   Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
   VIP - więcej niż 6001 postów

  Gościu, dziękuję za słowa wsparcia... niemniej, szczerze mówiąc, i nie zrozum mnie źle, ale mogłabym tutaj przyznać rację swojej przedmówczyni – zakładanie tego typu tematów jest napuszczaniem jednych na drugich. Jeśli chcesz okazać mi wsparcie, poproszę byś się zalogowała i napisała na PW, ponieważ nie widzę powodu, by robić na tym forum śmietnik. Przychodzą tutaj osoby, które mają problemy. I tylko te osoby mnie interesują, tylko do nich się tutaj zwracam i udzielam informacji zgodnych z moim kierunkiem wykształcenia, posiadanej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Cała reszta jest dla mnie nieistotna. W razie konkretnego hejtu i gnębienia mojej osoby, moja reakcja będzie równie konkretna, jak już bywało w moim życiu, także nie musisz się o mnie martwić. Nie mam najmniejszego zamiaru odpowiadać na zaczepki, jeśli ktoś chce się pobawić, powinien sobie znaleźć inne miejsce w sieci, gdyż to jest nieodpowiednie. I każdy rozsądny człowiek zdaje sobie z tego sprawę.

  Odnośnie mojego opuszczenia forum... również zabawna kwestia. Ponieważ ilekroć robi się miło i przyjemnie i uznaję, że mogę już spokojnie sobie odejść, rozpoczyna się nowa zawierucha i... i nie mogę odejść, by nie wyglądało to jak ucieczka xD Niedawno otrzymałam tutaj bardzo interesującą propozycję pracy w poradni psychiatrycznej w moim mieście, z której mam zamiar skorzystać. No i wiadomo, że moja posiadówa na forum dobiega końca, nie będę miała czasu by ogarniać wszystko na raz. Także... Gościu, a właściwie Czytelniczko, raz jeszcze dzięki za wsparcie. Wiedz, że nie ma potrzeby się szarpać w podobnych sytuacjach. Jeśli kiedyś sama padniesz ofiarą cyberprzemocy, wiedz, że zasada główna brzmi – ignorować i zbierać materiał dowodowy ^^

  Pozdro serdecznie, i hugi!
  Wszystkim, mimo wszystko

  Ostatnia edycja:

  Klikając w łapkę w dół bez merytorycznego wyłożenia swoich racji
  dajesz wyraz własnej ułomności intelektualnej. Your choice.

 • Reklama
Reklama
Zobacz inne dyskusje