Zaloguj
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Niuniek naszym panem (39)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

nowy wątek
ulubione
  • Niuniek naszym panem
    Gość

ps. : powyższy tekst oczywiście kierowany jest do Niuńka

Pozdro.

Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • Niuniek naszym panem
    Gość

ojejku, dziewczyno raz tyłek liżesz jednemu potem drugiemu... zbyt się angażujesz

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

24-04-2008 o 20:12, gość :

ojejku, dziewczyno raz tyłek liżesz jednemu potem drugiemu... zbyt się angażujesz

akurat tego pisała dziewczyna
    Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • Niuniek naszym panem
    Gość

ps.: nie pisała

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

24-04-2008 o 20:12, gość :

Fakt, że niektóre rzeczy pisała moja dziewczyna, ale wszystko razem ze mną i zapewniam cię chłopczyku, że nikomu ona tyłka nie liże a już na pewno w nic się tu nie angażuje............................................, a swoją drogą to często mamy niezły tu ubaw.......np. z ciebie ha ha ha
    Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

Naprawdę dzięki za wasze wpisy, szczególnie dziewczyn/zawsze byłem nieśmiały w ich stosunku/. Nieważne czy są szczere czy nie. Ja je odbieram jako szczere, zresztą po sposobie ich pisania dostrzegam w nich prawdziwą szczerość, tak naprawdę gdzieś w swoim sercu jestem nadal bardzo wrażliwy, a w głowie potwornie mocny psychicznie, jeszcze raz dzięki, jesteście super

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

Zapomniałem się podpisać

Niuniuś

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem
    Gość

jestem niuniuś, niuniuś

Ostatnia edycja:
  • Niuniek naszym panem

Panie Niuńku, za stosowanie gróźb karalnych (szantażu), zarówno pod mym adresem jak i "technichnych" (spamowanie grozi karą pozbawienia wolności - do lat 3 lub nawet 5) zablokuję również i ten wątek. To forum jest miejscem wymiany poglądów, myśli, refleksji i poszukiwania pomocy, informacji oraz wsparcia, nie zaś wygrażania, szantażowania czy obrażania innych jego użytkowników, nawet jeśli nie używa pan do tego celu wulgaryzmów.

A oczekiwanie, że coś się zmieni samo w pańskim życiu, gdy inni "pokadzą" panu w zakładanych w tym celu wątkach, raczej nie prowadzi do oczekiwanych rezultatów. Stosowanie prowokacji, tak jak ten skasowany w sobotę - również. Jeśli chce pan powtarzać sytuacje przeżywane w domu, lecz tak, by mieć z tego jakąś korzyść, to podsuwam pomysł udziału w psychoterapii grupowej. Tam podobno pacjenci muszą się trzymać "w karbach" ściśle określonych reguł, co jednak pomaga im w zmienianiu swego dotychczasowego sposobu reagowania na różnne sytuacje życiowe. Oczywiście jeśli chcą sami coś ze sobą w tej terapii zrobić, by żyło im się kosztem mniejszych cierpień.

Ostatnia edycja:

Pozdrawiam

mgr Piotr Kurzac

psycholog kliniczny

redaktor Medforum.pl

Reklama
Zobacz inne dyskusje