Forum: Psychoterapia
Temat: Proszę pomóżcie mi! (2)
- https://www.psychiatria.pl/forum/prosze-pomozcie-mi/watek/879424/1.html#p879424https://www.psychiatria.pl/forum/prosze-pomozcie-mi/watek/879424/1.html Proszę pomóżcie mi!
Już nie wiem co mam robić nikomu jeszcze o tym nie powiedziałam tata mojej najlepszej koleżanki mnie molestuje boje się go! Pierwszy raz się to stało jak pojechałam do niej na tydzień na wakacje.Spałam u niej w pokoju nagle ktoś wszedł do pokoju była może godzina 1 w nocy poczułam jak jakaś dłoń wchodzi pod moja kołdrę na początku myślałam że Karolina chce mnie obudzić niestety myliłam się to był on to było najgorsze 10min w historii zaczął masować mnie po plecach próbował włożyć dłoń do mojej bielizny jednak za każdym razem go odpychałam szeptał do mnie "Wiem czego pragniesz" raz chyba powiedział "podniecona" zaczełam krzyczeć nie chciałam żeby posunął się dalej nikt mnie nie słyszał Ten śmieć chyba się wystraszył bo uciekł i poszedł spać.Rano powiedział że to będzie nasza tajemnica.Nie wiem czy powiedzieć komuś o tym zdarzeniu boje się że mi nie uwierzą i tak nie mam dowodów nic by mu nie zrobili i jeszcze straciłabym moją koleżankę.
- https://www.psychiatria.pl/forum/prosze-pomozcie-mi/watek/879424/1.html#p879547https://www.psychiatria.pl/forum/prosze-pomozcie-mi/watek/879424/1.html Proszę pomóżcie mi!
Idź na policję i to zgłoś, poprzez zgłoszenie zapobiegasz molestowaniu innych osób, może facet juz wcześniej kogoś molestował i ma rekord na policji. Idź, tylko policji możesz zaufać. Idź również do poradnii psychologicznej, takie zdarzenia rzucają się mocno na psychikę. Idź najpierw na policję i koniecznie to zgłoś
- GośćZaloguj się , aby dodać odpowiedź
- Usłyszałam że jego eks jest znacznie ładniejsza ode mnie
Ostatnio usłyszałam podczas sprzeczki od partnera, że nie będzie mnie...
Forum: Kółko wsparcia psychicznego - Wpływ pogody na samopoczucie
Wcześniej nie narzekałam na pogodę, nawet lubiłam zimę, nie...
Forum: Depresja - Depresja a wyrażanie uczuc
Witam, mam pytanie : czy osoba w depresji może nie odczuwać uczuć? Czy depresja...
Forum: Depresja - ADHD czy TRAUMA?
Proszę o pomoc i udzielenie odpowiedzi na pytania w opisanej poniżej sytuacji....
Forum: Stres
- Tematy:
- psycholog
- terapia
- psychoterapia
- psychika
- psychiatra