Zaloguj
Reklama

Forum: Kółko wsparcia psychicznego

Temat: SŁUCHAJCIE, AAALE MAM POMYSŁ!! (14)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

nowy wątek
ulubione
  • SŁUCHAJCIE, AAALE MAM POMYSŁ!!
    Gość
    jolanet 2012-06-10 11:49:37 Gościu 2, a skąd Ty mogłbyś wiedzieć, o Kogo mi chodzi? płonę z ciekawości...

Skojarzyłem parę faktów z Twoich wpisów tylko nie wiem czy właściwie? Dlatego napisałem, że CHYBA wiem, o kogo Ci chodzi a nie, że wiem.

M.in. Z tego wątku: www.psychiatria.pl/forum/vt,0,588,608697,0,przeczytajcie-koniecznie-przyjaciele-dobrze#p609789
    ten fragment: „A Jolanta: " .A., Mama pokaże Ci, gdzie mam gabinet, zawsze możesz przyjść, porozmawiać, zawsze dla Ciebie znajdę czas".
    I z tego ten fragment: „(…) ma Ona imieniny ( Jolanty..) (…).

Łódź-szpital- prof. Jolanta=Google

Wynik:
    www.propsychiatria.org.pl/szpital/index.html
    www.csk.lodz.pl/index2.php?section=3

Klinika Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych
    Kierownik Katedry i Kliniki: prof. dr hab. n. med. Jolanta Rabe-Jablońska
    Konsultant Wojewódzki i Regionalny d/s Psychiatrii.
    Sprawuje nadzór merytoryczny nad:

Oddziałem Diagnostyczno-Obserwacyjnym
    Pododdziałem Zaburzeń Odżywiania
    Oddziałem Zaburzeń Afektywnych
    Pododdziałem Dziennym ZaburzeAfektywnych
    Pododdziałem Dziennym Zaburzeń Lękowych
  • Reklama
    Gość
    takaiga 2012-06-10 12:56:03 Jolanet niech goscie sobie pisza... ja sie do tego przyzwyczailam że ciągle gosc ma jakies pretensje... a nigdy ktos zalogowany

Ale ile razy można powtarzać, że do końca nie macie racji, nie macie pewności… Ja mogę mieć konto na tym forum, ale teraz właśnie pisać, jako "Gość". I co? Mogę teraz komuś nabluzgać, powiedzieć prawdę, która mi ciąży już od dawna i będzie na gości? Za chwilę zaloguje się na własnym koncie i skrytykuję sam siebie, aby tylko przypodobać się innym (czyt. zalogowanym) użytkownikom, a zwłaszcza osobie, której przed momentem na utykałem z poziomu gościa. Skończmy już to wzajemne i nieuzasadnione w sumie obwinianie siebie nawzajem, bo to nikomu i niczemu tak naprawdę nie służy.

Gość
    takaiga 2012-06-10 12:56:03 Jolanet niech goscie sobie pisza... ja sie do tego przyzwyczailam że ciągle gosc ma jakies pretensje... a nigdy ktos zalogowany

Ale ile razy można powtarzać, że do końca nie macie racji, nie macie pewności… Ja mogę mieć konto na tym forum, ale teraz właśnie pisać, jako "Gość". I co? Mogę teraz komuś nabluzgać, powiedzieć prawdę, która mi ciąży już od dawna i będzie na gości? Za chwilę zaloguje się na własnym koncie i skrytykuję sam siebie, aby tylko przypodobać się innym (czyt. zalogowanym) użytkownikom, a zwłaszcza osobie, której przed momentem na utykałem z poziomu gościa. Skończmy już to wzajemne i nieuzasadnione w sumie obwinianie siebie nawzajem, bo to nikomu i niczemu tak naprawdę nie służy.

• Reklama
    Gość 2012-06-10 18:44:22

mi chodzilo tylko o to ze wolalabym krytke od zalogowanej osoby niż skrywania swojej osoby i bycia dwulicowym... bo tak nagle pojawia sie tyle gosci przy klotni, zgodzę się z Tobą skończmy ten temat...

Iwka
    Image

Reklama
Zobacz inne dyskusje