Zaloguj
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: Szybka bezbolesna śmierć. (679)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

odpowiedz nowy wątek
ulubione
  • Szybka bezbolesna śmierć.
    Gość

Tak....wszyscy....chcecie zyc .....jakie tabletki przed ...wieszaniem wziąść ....zeby usnąć ...i nie uczuc.....tabletki już probowalem i nie chce bo nie masz szans tabletkami chyba ze macie jakies dobre tabletki co kwarantuja

• Reklama
    Gość

Dobra tak powaznie sa tu chyba jacys inteligetni ludzie co maja doswiadczenie albo wiedza jak to zrobic Mozna to napisac w taki sposob ze nie bedzie to naklanianie tylko nie rob tego w taki sposob albo nie bierz tych lekow i zaden sad by nie skazal za naklanianie wiec nie piszcie ze nie mozna udzielac rad bo mozna to napisac w sposob ironi wtedy ja bede wiedzial a osoby beda czyste z gory dzieki za zrozumienie

Gość

***..ani samobojcy hehe jak wam zycie idzie dobrze teraz zero rad kur..wa a wiecie co wam powiem jestescie zalosni siedzicie tu niechcecie doradzic i hu...j z wami i tak zgnijecie w nieszczesciu

• Reklama
    Gość

tak samo jak ty

Gość

hehe ja juz gnije i nie udawam jak inni ze zyja szczesliwie

Gość

Ja też nie udawam, denerwuje mnie bardzo jak ktoś udawa.

Gość

No dokładnie ja tak samo Teraz jestem załamany a nikt nie chce dać rady tak aby była podpowiedzią w sposób nie rób na pewno Tak bo wtedy może się źle zakończyć. To jest mój wybór jestem nieszczęśliwy i chce śmierci czy tak dużo wymagam

Gość

na tym forum są jakieś jaja nikt nie chce doradzic niby jacy to samobojcy tu byli nawróceni tyle teraz maja szczescia i nawracania w zyciu a rady niechca dac a co wasze szczescie ze tu siedzicie dalej i gnijecie

Gość

Jak umrzeć szybko

Reklama
Zobacz inne dyskusje