Zaloguj
Reklama

Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta

Temat: xxx (42)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniższych opcji:

nowy wątek
ulubione
  • xxx
    Gość
    Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • xxx
    Gość

Chiński adipeks posiada mnóstwo skutków ubocznych, moze doprowadzic nawet do zgonu, tak jak wszystkie leki podrabiane w Azji i nie tylko.W internecie az chuczy na temat podbrabianych tabletek na odchudzanie.

• xxx
    Gość

www.google/podrabiane leki odchudzające

• Reklama
  • xxx
    Gość

JA TEZ WTOPIŁEM KASE,250ZŁ I PRZYSZŁA PODRÓBA . CZEMU NIE ZGŁASZCIE TEGO NA POLICJE ?? JA ZGLOSILEM I CZEKAM NA EFEKT

• xxx
    Gość

Ja też zgłosiłam bo oszukałmnie ten sam człowiek co was.na priv mogę powiedziec jak to zrobic

• xxx
    Gość

MOZNA ZGLOSIC ANONIMOWO

• xxx
    Gość

TAK, OSZUSCI ZAINWESTOWALI W PROFESJONALNA STRONKE INTERNETOWA ZEBY BYC JAKNAJBARDZIEJ WIARYGODNYM, ***NKA JEST ZNANA Z TEGO I OSZUKALA JUZ SETKI LUDZI
    SZKODA ZE POLAK MĄDRY PO SZKODZIE
    JA DOPIERO DZIS SIE DOWIEDZIALAM A OSZUKANA ZOSTALAM PRZEZ NICH TYDZIEN TEMU

• xxx
    Gość

wszystko co tu piszecie sie zgadza, tylko co z tego?? policja sobie z tego nic nie robi !!! ja zostalam oszukana i kogo to interesuje ??policja nas ma gdzies oni potrafia tylko dawac mandaty za złe parkowanie to wszystko na co ich stac

• xxx
    Gość

Cześć a mnie oszukał mężczyzna z Elbląga, podam wam nr 514-929-908
    Ten adipex od niego też nie działa a w kapsułce ma proszek!!!!!!! nie gesty płyn!!!!!

• xxx
    Gość

HEJ, TEN OSZUST TEL 514 876 580 SKURCZYBYK OSZUKAL MNIE, ZGLOSILAM NA POLICJE I TERAZ MNIE STRASZY KOLESIAMI Z MAFII, CO ROBIC?? WIERZYC CZY NIE??? SAMA NIE WIEM MOZE ON TYLKO TAK STRASZY?? POWIEDZIEC TO POLICJI?? POMOZCIE PROSZE

Reklama
Zobacz inne dyskusje