Forum: Psychiatria - grupa dla rodziny i pacjenta
Temat: Życie mnie nie cieszy. (5)
- https://www.psychiatria.pl/forum/zycie-mnie-nie-cieszy/watek/1278230/1.html#p1278230https://www.psychiatria.pl/forum/zycie-mnie-nie-cieszy/watek/1278230/1.html Życie mnie nie cieszy. Gość
Witajcie.
Od pewnego czasu życie przestało mnie cieszyć, innymi słowy- egzystuję, bo muszę. Szkoła mnie wyniszcza (3 klasa gimnazjum), z dnia na dzień z nauką jest coraz gorzej. Moja pasja nie sprawia mi już takiej przyjemności jak kiedyś- oczywiście nadal kocham konie, ale nie umiem się szczerze uśmiechać czy zaśmiać. Jest mi tak cholernie ciężko z samą sobą. W rzeczywistości nie mam przyjaciół czy nawet znajomych. Jedynie w internecie mogę komuś ufać... To dziwne, prawda? Ale faktycznie tak jest. Mam myśli samobójcze, z drugiej zaś strony chcę na chwilę obecną śmierci uniknąć.
Tak bardzo pragnę być ponownie szczęśliwa, inaczej już nie mogę. - https://www.psychiatria.pl/forum/zycie-mnie-nie-cieszy/watek/1278230/1.html#p1278513https://www.psychiatria.pl/forum/zycie-mnie-nie-cieszy/watek/1278230/1.html Życie mnie nie cieszy.
Nie jesteś sama w takiej sytuacji, choc jestem starszy to mam podobnie i moje pasje przestały mnie już interesować, życie stoi w miejscu. Możesz się pocieszać że jesteś jeszcze bardzo młoda i masz szansę zmienić swoje życie na lepsze, zanim ułożysz je sobie, skończysz szkole. Myślę że szkoła jest właśnie dobrym miejscem na zdobycie kolegów, koleżanek trzeba się tylko trochę otworzyć na ludzi
- https://www.psychiatria.pl/forum/zycie-mnie-nie-cieszy/watek/1278230/1.html#p1278516https://www.psychiatria.pl/forum/zycie-mnie-nie-cieszy/watek/1278230/1.html Życie mnie nie cieszy. Gość
A Ty Cichy już coś działasz w tym kierunku jakieś plany na rozpoczęcie nawiązywaniu znajomości w realu czy dalej się blokujesz??
- https://www.psychiatria.pl/forum/zycie-mnie-nie-cieszy/watek/1278230/1.html#p1279551https://www.psychiatria.pl/forum/zycie-mnie-nie-cieszy/watek/1278230/1.html Życie mnie nie cieszy.
Jesli o mnie chodzi to idę za tydzień że znajomymi z pracy na imprezkę
- https://www.psychiatria.pl/forum/zycie-mnie-nie-cieszy/watek/1278230/1.html#p1279554https://www.psychiatria.pl/forum/zycie-mnie-nie-cieszy/watek/1278230/1.html Życie mnie nie cieszy. Gość
Ja też chcę na imprezkę
- GośćZaloguj się , aby dodać odpowiedź
- Doradca? Pomoc
Witam od 24 tygodni jestem w ciazy i w sumie od tego czasu problem się zaczą. To moja...
Forum: Depresja - Renta z ZUS-U
Czy mam szansę na rentę z powodu szlchizofrenii?Chorobę wykryto u mnie w...
Forum: Prawa pacjenta - Jestem nimfomanką - pomocy
Hej! Pisze na forum, bo najprawdopodobniej mam problem z .. no właśnie, ze sobą,...
Forum: Uzależnienia - Zaburzenia
Witam nazywam się Beata mam 28 lat chciałam się podzielić ze swpim problem...
Forum: Depresja