Zaloguj
Reklama

Furmanik Psychoterapia Gestalt

(0)

Adres

Matejki 48/49 lok. 8
60-767 Poznań
Polska, wielkopolskie

Kontakt

Tel.: +48 604-175-444
Strona www:

Dodatkowe informacje

W prezentowanej praktyce psychoterapii przyjmują klinicyści, zajmujący się świadczeniem psychoterapii osób dorosłych. Placówka istnieje od roku 2009.

Podejście Gestalt nastawione jest na poszerzanie swojej świadomości, lepsze osadzenie w aktualnym tu-i-teraz jednostki, eksperymentowanie z nowymi sposobami reagowania i działania oraz budowanie autentycznych relacji z ludźmi.

W Gabinecie Psychoterapii prowadzona jest psychoterapia indywidualna, terapia dla par oraz coaching zawodowy i osobisty. Psychoterapia indywidualna realizowana jest w formie krótkoterminowej lub długoterminowej. Wybór formy psychoterapii poprzedzony jest jednym lub kilkoma spotkaniami konsultacyjnymi.

Zespół tworzą psycholodzy, certyfikowani psychoterapeuci o kwalifikacjach potwierdzonych przez organizacje takie, jak EAP, PTPG, ICC.

Oferta skierowana jest do osób szukających nowych sposobów funkcjonowania w rodzinie, miejscu pracy czy wśród znajomych, gotowych na wprowadzanie twórczych zmian w swoich życiu. Placówka jest łatwo dostępna dzięki korzystnej lokalizacji w Poznaniu, w dzielnicy Łazarz, Grunwald.

Mapa