Zaloguj
Reklama

Furmanik Psychoterapia Gestalt

(0)

Adres

Sokoła 1/81
60-644 Poznań
Polska, wielkopolskie

Kontakt

Tel.: +48 604-175-444
Strona www:

Dodatkowe informacje

W prezentowanej praktyce psychoterapii przyjmują klinicyści, zajmujący się świadczeniem psychoterapii osób dorosłych. Placówka istnieje od roku 2009.
Podejście Gestalt nastawione jest na poszerzanie swojej świadomości, lepsze osadzenie w aktualnym tu-i-teraz jednostki, eksperymentowanie z nowymi sposobami reagowania i działania oraz budowanie autentycznych relacji z ludźmi. Współczesna psychoterapia Gestalt jest adekwatna do pracy terapeutycznej zarówno z osobami cierpiącymi na zaburzenia natury psychicznej, zaburzenia osobowości, jak również dla osób, których motywację można by określić jako rozwojową.
W Gabinecie Psychoterapii prowadzona jest psychoterapia indywidualna, terapia dla par oraz coaching zawodowy i osobisty. Psychoterapia indywidualna realizowana jest w formie krótkoterminowej lub długoterminowej. Wybór formy psychoterapii poprzedzony jest jednym lub kilkoma spotkaniami konsultacyjnymi.
Ofertą dla profesjonalistów jest superwizja psychoterapii, prowadzona przez certyfikowanego superwizora EAGT.
Zespół tworzą psycholodzy, certyfikowani psychoterapeuci o kwalifikacjach potwierdzonych przez organizacje takie, jak EAP, PTPG, ICC.
Oferta skierowana jest do osób szukających nowych sposobów funkcjonowania w rodzinie, miejscu pracy czy wśród znajomych, gotowych na wprowadzanie twórczych zmian w swoich życiu. Placówka jest łatwo dostępna dzięki korzystnej lokalizacji w Poznaniu, w dzielnicy Sołacz.
Obecnie pracujemy również online.

Lokalizacja GPS

Szerokość: 52.397794
Długość: 16.8995695

Pokaż na mapie