Zaloguj
Reklama

Gabinet Psychoterapii Gabriela Pierek

(0)

Adres

Wiślna 10
31-007 Kraków
Polska, małopolskie

Kontakt

Tel.: 503020583
E-mail: [email protected]
Strona www:

Dodatkowe informacje

Nazywam się Gabriela Pierek, jestem psychoterapeutką i pedagogiem. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Korzystam również z podejścia systemowego oraz psychodramy, w zależności o indywidualnych potrzeb pacjenta.

Ukończyłam całościowy 4-letni Kurs Psychoterapii oraz Kurs Terapii Systemowej Rodzin zorganizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej prowadzony we współpracy z Katedrą Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kursy te mają atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Mam ponad 12-letnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi i rodzinami. Współpracowałam z wieloma instytucjami i organizacjami pozarządowymi.
Swoje kompetencje rozwijałam podczas staży zawodowych w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych oraz w Centrum Psychoterapii DDA prowadzonym przez Stowarzyszenie Pomocna Dłoń w Krakowie. 

Obecnie współpracuję ze Stacją Psychologiczną, Fundacją Przestrzeń Rozwoju oraz Centrum Psychoterapii DDA. Prywatną praktykę psychoterapeutyczną prowadzę od 2012 roku.

Stale poszerzam swoją wiedzę oraz dbam o najwyższą jakości terapii. Swoją pracę regularnie superwizuję u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

W swojej pracy przestrzegam standardów etyki zawodowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Lokalizacja GPS

Szerokość: 50.0602643
Długość: 19.9346362

Pokaż na mapie