Zaloguj
Reklama

Kamil Tarnawski - Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

(0)

Adres

Pomorska 8/1
30-039 Kraków
Polska, małopolskie

Kontakt

Tel.: 886027704
Tel. komórkowy: 886027704
E-mail: [email protected]
Strona www:

Dodatkowe informacje

Kamil Tarnawski – psychoterapeuta, absolwent socjologii o specjalności praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz europejskiej pracy socjalnej Uniwersytetu w Portsmouth (Wielka Brytania), uczestnik szkolenia certyfikacyjnego prowadzonego w ramach Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej (PIPI). Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej (PTPI). Ukończył szkolenia zawodowe z zakresu: Diagnozy klinicznej DSM-IV TR, Integratywnej Psychoterapii Krótkoreminowej, Zaburzeń Lękowych, Integratywnej Systemowej Terapii Depresji, Psychoterapii Pacjentów z Zaburzeniami Jedzenia, Psychoterapii Par, Hipnozy (stopień podstawowy i zaawansowany), Psychosomatoterapii.

Pracuję w podejściu integratywnym, co oznacza, że łączę osiągnięcia uznanych kierunków psychoterapii m.in. psychodynamicznej, humanistycznej, body-work, ericksonowskiej, kognitywnej opierając się na modelu MetaSystemowym.

Korzystam z dorobku różnych szkół po to, aby jak najlepiej dopasować formę pracy terapeutycznej do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego mojego pacjenta, wszystko zgodnie z wiedzą naukową na temat psychoterapii.

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integatywnej

Lokalizacja GPS

Szerokość: 50.0710659
Długość: 19.924943

Pokaż na mapie