Zaloguj
Reklama

Na Zmianę

(0)

Adres

Gajdy 15
02-878 Warszawa
Polska, mazowieckie

Kontakt

Tel.: 505873662
E-mail: [email protected]
Strona www:

Dodatkowe informacje

Psychoterapia jest rodzajem świadomej pomocy i współpracy pomiędzy Klientem a Terapeutą. Jest to pomoc profesjonalna. Oznacza to, że pomaganiem zajmuje się osoba posiadająca zarówno wiedzę merytoryczną z zakresu - jak pomagać, oraz posiadająca autentyczną chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Terapia jest wsparciem Klienta w rozwiązaniu problemów życiowych, odnalezieniu znaczenia sytuacji, które są trudne i powracające.
Psychoterapia to rodzaj spotkania, w którym Klient dostaje akceptację, zrozumienie oraz czas niezbędny do odnalezienia odpowiedzi na trudne pytania. Na wyleczenie się z opresyjnych i często niezrozumiałych przeżyć, reakcji własnych i otoczenia.

Psychoterapia pomaga przeżyć sytuacje trudne, żmudne, w pewnym sensie „nieuchwytne” lecz niszczące. Wprowadzające chaos, lęk i niepokój.

Psychoterapeuta współuczestniczy w przeżyciach Klienta w sposób aktywny: słucha, odpowiada, odzwierciedla, parafrazuje, niekiedy interpretuje, sprawdza, czy właściwie rozumie. Potrafi dzięki takiej empatycznej współpracy „zobaczyć” sytuacje i problemy oczami Klienta.

W terapii Gestalt tym, co pracuje na korzyść Klienta jest aktywne empatyczne współodczuwanie. Poprzez, które Klient jest w stanie rozpocząć, tworzyć oraz utrwalać ZMIANĘ w życiu. Stając się zintegrowanym, świadomym człowiekiem.

Lokalizacja GPS

Szerokość: 52.1176284
Długość: 21.0166797

Pokaż na mapie