Zaloguj
Reklama

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk

(0)

Adres

Gocławska 11
03-810 Warszawa
Polska, mazowieckie

Kontakt

Tel.: 606 259 138
(22) 810 07 46
E-mail: [email protected]
Strona www:

Dodatkowe informacje

Jesteśmy prywatnym gabinetem terapeutycznym założonym przez Izabelę Kielczyk - psychologa biznesu, coacha i terapeutę ludzi biznesu z 13-letnim doświadczeniem, członka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Stanowimy zgrany zespół najlepszych specjalistów, którzy z troską i zaangażowaniem pomogą Ci uporać się z kryzysem, doprowadzić do upragnionych zmian i odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Dobro klientów jest dla nas najważniejsze. W odpowiedzi na ich potrzeby postaraliśmy się, aby wśród nas znaleźli się psychologowie i terapeuci różnych nurtów i podejść, a także eksperci innych dziedzin, które stanowią wsparcie lub uzupełnienie psychoterapii. Dzięki temu w Pracowni uzyskasz pomoc psychiatry, seksuologa, dietetyka, a także coacha. Dzięki temu Ty możesz w każdej chwili skorzystać z konsultacji ze specjalistą z pokrewnej dziedziny, a my mamy możliwość pracować we wszechstronnym zespole i w kompleksowy sposób opiekować się naszymi klientami. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dobrać terapeutę i sposób prowadzenia terapii, który będzie dla niego najbardziej odpowiedni. Znajdziesz u nas także alternatywne formy pomocy psychologicznej, jak terapia ruchem i tańcem.

Staramy się wychodzić naprzeciw Twoim oczekiwaniom – jeśli potrzebujesz psychologa, ale przebywasz za granicą lub z innych przyczyn nie możesz się u nas zjawić, możesz skorzystać z konsultacji przez Skype.

Jesteśmy otwarci na obcokrajowców – pracujemy w języku angielskim i hiszpańskim.

Oprócz starannie dobranych specjalistów zapewniamy również dogodne warunki spotkań. Wygodne gabinety i miła obsługa sekretariatu zapewniają komfort i dyskrecję, a dobra lokalizacja i parking dla klientów pozwalają na bezstresowy dojazd. Gabinet obsługuje płatność gotówką, kartą, a także systemem PayPal.

W Pracowni Psychorozwoju będziesz mógł opowiedzieć o nurtujących Cię problemach mając pewność, że zostaniesz wysłuchany, a Twój terapeuta zrobi wszystko co w jego mocy, aby Ci pomóc. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Prowadzimy terapię indywidualną i terapię par. Zapewniamy pomoc doraźną, krótko- i długoterminową. Jeśli masz obawy lub wątpliwości związane z pierwszym spotkaniem z psychologiem, zadzwoń – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Lokalizacja GPS

Szerokość: 52.2488711
Długość: 21.0631879

Pokaż na mapie