Zaloguj
Reklama

Bądź najlepszą wersją siebie Linda Adams

Autorzy: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Okładka książki
Fot. medforum
Okładka książki
(0)

Poradnik „Bądź najlepszą wersją siebie” pokazuje, jak dokonywać słusznych wyborów, podążać w odpowiednim kierunku i kształtować własne życie tak, by stało się dokładnie takim, o jakim marzysz. Książka pomoże ci być bardziej świadomym siebie i swoich potrzeb, a dzięki temu żyć w zgodzie z samym sobą.

Reklama

Według Lindy Adams dopiero człowiek szczęśliwy jest w stanie realizować się w kontaktach z innymi. Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób otwarcie się komunikować, kontrolować swoje emocje, radzić sobie ze stresem i lękiem, a przede wszystkim – jak otworzyć się na ludzi i uzdrowić relacje z nimi. Jakość tych relacji w znaczący sposób wpływa na nasze zdrowie, szczęście i satysfakcję z życia. Autorka pokazuje, jak osiągnąć poczucie spełnienia, stworzyć udane związki, odnieść sukces zawodowy i osobisty. Przekonuje, że to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zmienić sposób myślenia: wyznaczyć cel i dążyć do niego.

Książka opiera się na popularnej metodzie doktora Thomasa Gordona, nieżyjącego już amerykańskiego psychologa, psychoterapeuty i doradcy rodzinnego. Metoda ta jest stosowana w 48 krajach od blisko 50 lat, co gwarantuje jej uniwersalność oraz oparcie na doświadczeniu i praktyce. Uczy skutecznej komunikacji, budowania pozytywnych relacji międzyludzkich i rozwiązywania konfliktów bez przegranych. 

 

O autorce

Linda Adams – prezes Gordon Training International, współautorka metody Gordona, stworzyła program rozwoju osobistego Be Your Best (Bądź najlepszą wersją siebie). Z wykształcenia socjolog, prywatnie żona zmarłego doktora Thomasa Gordona. Książka „Bądź najlepszą wersją siebie” została przetłumaczona na 13 języków.

Reklama
(0)
Komentarze