Zaloguj
Reklama

Czy cyberseks jest niebezpieczny?

Praca przed komputerem
Fot. medforum
Praca przed komputerem
(0)

Dla wielu osób cyberseks, jest czymś abstrakcyjnym i niezrozumiałym. Oczywiście zwolennicy cyberseksu, wychodzą z założenia, iż jest to bardzo bezpieczna, nieszkodliwa a co ważne nie obciążająca nas finansowo jedna z wielu dostępnych na rynku - form rozrywki.

Reklama

Jest ona dostępna dla osób w każdym wieku i nie prowadzi do jakichkolwiek negatywnych skutków. Ale czy tak jest na pewno? Przeciwnicy, tego typu form rozrywki, twierdzą, iż cyberseks może stać się dla nas bardzo niebezpieczny, zwłaszcza w sytuacji gdy się od niego uzależnimy!

Osoby, które wykazują nadmierne zainteresowanie “erotyką internetową”, marzą i śnią o doznaniach przeżywanych w Internecie, czekają kiedy będą mogły włączyć komputer, cały czas myślą o seksie przez Internet, spędzają bardzo dużo czasu w Internecie na stronach poświęconych tematyce seksu i wiele innych. Wpadły one bowiem w sieć uzależnienia od cyberseksu. Sytuacja ta jest niebezpieczna, zawsze wymaga konsultacji specjalistycznej (jak w przypadku innych uzależnień) i podjęcia szybkiego, skutecznego leczenia. Pamiętajmy, nie każda forma rozrywki jest bezpieczna.

Piśmiennictwo
Reklama
(0)
Komentarze