Zaloguj
Reklama

III Śląska Konferencja Naukowa Psychiatrii i Psychologii Klinicznej

Autorzy: SPZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku
Wykład
Fot. shutterstock
Wykład
(0)

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Śląskiej Konferencji Naukowej Psychiatrii i Psychologii Klinicznej nt. „Uzależnienie od alkoholu w obszarze pracy klinicznej psychiatry i psychologa”, która odbędzie się 3 października 2019 roku na terenie Szpitala Psychiatrycznego w Toszku.

Reklama

Uzależnienie od alkoholu stanowi istotny problem społeczny, a leczenie chorych leży w interesie nie tylko osoby której dotyczy, ale także społeczeństwa. Zespół uzależnienia, podobnie jak inne zaburzenia, nie jest oderwany od całości funkcjonowania jednostki. Właśnie takiemu całościowemu ujęciu, z różnych perspektyw pragniemy poświęcić naszą tegoroczną konferencję, aby być może spojrzeć na osoby uzależnione w nowym świetle oraz stworzyć okazję do dyskusji.

Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Szpital Psychiatryczny w Toszku konferencji wszystkich zainteresowanych problematyką uzależnienia od alkoholu: psychologów, lekarzy psychiatrów, pracowników szpitali, studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych. Żywimy nadzieję, że niniejsze wydarzenie stanie się polem do dyskusji, wymiany informacji i dobrych praktyk w zakresie szans i możliwości pracy z osobami, których dotyka problem uzależnienia.

Podczas konferencji planujemy wystąpienia z zakresu psychiatrii i psychologii klinicznej, podczas których praktycy i specjaliści w swojej dziedzinie przedstawią Państwu aktualną wiedzę kliniczną.

Więcej informacji o konferencji znajdziecie TUTAJ

Piśmiennictwo

Informacja prasowa


Reklama
(0)
Komentarze