Zaloguj
Reklama

Jak nie zapomnieć o lekach? - plan na zdrowie w Twoim telefonie

Rozmowa przez telefon
Fot. ojoimages
Rozmowa przez telefon
(0)

Często zdarza się, że zapominasz o zażyciu leku? lub masz przepisany nowy i musisz nauczyć się regularności? a może zapisałeś się do dentysty i zapomniałeś? Jest wiele czynności, o których w dobie dzisiejszych czasów zdarza nam się zapomnieć.

Reklama

W celu ułatwienia życia pacjentowi powstała aplikacja na talefon Moje leczenie, która przypomni nam o zażyciu leku czy wizycie u lekarza. Wsytarczy, że zaplanujemy sobie na niej dzień i możemy być pewni, że tym razem nie zapomnimy.

W jednym miejscu masz dostęp do kalendarza swojego leczenia, Ty decydujesz co i kiedy wpisać by nie zapomnieć. Dodatkowo masz dostęp do statystyk, będziesz wiedział ile dawek pominąłeś a ile zostało przyjętych. Możesz także obserwować jak Twoi bliscy stosują się do zaleceń lekarza.

Pamiętaj, że regularne zażywanie leków jest bardzo istotne i ważne przy każdej chorobie. Zaplanowanie nawet przyjmowania witaminy C, będzie miało pozytywny wpływ na stan zdrowia, gdyż zazwyczaj na początku przyjmowania leku pamiętasz o nim, z czasem zaczyna się coraz częściej pomijać zalecaną dawkę.

Jeżeli korzystasz z smartfona to pobierz aplikację, która naprawdę może przynieść wiele korzyści dla Twojego zdrowia.

 

 

Piśmiennictwo

Adres www źródła:


Reklama
(0)
Komentarze