Zaloguj
Reklama

Konferencja "Jeśli nie agresja, to co?"

Złość
Fot. medforum
Złość
(0)

Powszechnie kojarzymy agresywne zachowania dzieci i młodzieży z brakiem znajomości zasad zachowania, kultury czy impulsywnością.

Reklama

W dniu 7 czerwca 2016 r., w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbędzie się konfrencja "Jeśli nie agresa to co?" Patronem medialnym konferencji są EdukacjaMedyczna.pl oraz Psychiatria.pl

Organizatorem spotkania jest Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej Dzieci, Młodzieży i Rodzin oraz Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Centrum Rozwoju. Tematyką będą przycyzny i sposoby radzenia sobie z agreją u dzieci. Wskażemy wiele praktycznych rozwiązań, które sprawdzają się zarówno w domu, jak i w szkole. Treść konferencji odzwierciedla współczesny stan wiedzy medycznej i praktyki CBT, wzbogacony przez sędzię rodzinnego o aspekty prawne leczenia zachowań agresywnych.
Oprócz sesji plenarnej, na której wykłady wygłoszą zaproszeni prelegenci, przewidziana jest też sesja plakatowa, podczas której można będzie przedstawić własne referaty. Zapraszamy wszystkich chętnych do nadsyłania streszczeń referatów i zaprezentowania własnych przypadków terapeutycznych, prowadzonych w nurcie CBT.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej konferencji.

Piśmiennictwo

Informacja prasowa


Reklama
(0)
Komentarze