Zaloguj
Reklama

Konferencja Wisła 2008 - ruszyła rejestracja abstraktów. Zapraszamy

Konferencja Wisła 2008 - ruszyła rejestracja abstraktów. Zapraszamy
Fot. medforum
(5)

Zapraszamy do rejestracji udziału, doniesień oraz propozycji warsztatów podczas konferencji Farmakoterapia i psychoterapia - jeden cel, dwie drogi.

Reklama
Zachęcam do czynnego udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej: Nowoczesna diagnostyka w psychiatrii. W roku 2008 tematem przewodnim będą „Farmakoterapia i psychoterapia. Jeden cel, dwie drogi”. Konferencja odbędzie się w dniach 11 - 13 grudnia 2008 w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.
Nasze spotkanie przeznaczona jest przede wszystkim dla praktykujących psychiatrów. W programie obecne będą tematy poświęcone farmakoterapii oraz możliwościom zastosowania psychoterapii. Przewidujemy wystąpienia wykładowców z Polski i z zagranicy. Potwierdzili udział: Prof. Hans-Jürgen Möller z Monachiumi Prof. Siegfried Kasper z Wiednia.

W odpowiedzi na prośby uczestników, zgłaszane w ankietach w trakcie ubiegłorocznej wiślańskiej konferencji (Funkcje poznawcze a farmakoterapia - www.wisla2007.pl), przygotujemy większą liczbę warsztatów, w tym „farmakoterapeutycznych” (schematy leczenia, interakcje, „switch-e” itd.), z użyciem systemu głosowania.
Tego rodzaju warsztaty cieszyły się największą popularnością.

Oprócz typowej wystawy sponsorów, przewidujemy udział instytucji prowadzących szkolenia z psychoterapii, dające lekarzom możliwość uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Nowością w programie będą sesje pokonferencyjne. Planujemy fakultatywne warsztaty, które odbędą się w sobotę (13 grudnia), po oficjalnym zakończeniu konferencji.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału z 16 punktami edukacyjnymi szkolenia ustawicznego lekarzy.Do zobaczenia w Wiśle!
 
Prof. dr hab. n. med. Irena Krupka-Matuszczyk
 

http://www.wisla2008.pl/


 
Piśmiennictwo

Adres www źródła:


Reklama
(5)
Komentarze