Zaloguj
Reklama

Koniec seksualnych problemów na Śląsku

Para w łóżku
Fot. Pantherstock
Para w łóżku
(5)

Niebawem swoje działania rozpocznie nowo powstała poradnia seksuologiczna w Tychach, w której pacjenci będą mogli skorzystać z profesjonalnej opieki personelu medycznego.

Reklama

Narodowy Fundusz Zdrowia sfinansuje wizyty w poradni seksuologicznej, dzięki czemu wielu pacjentów będzie mogło bezpłatnie skorzystać z poradnictwa w tym zakresie. Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy zatrudnia przede wszystkim lekarzy z doświadczeniem oraz psychologów, którzy zapewniają konsultacje psychiatryczne, psychologiczne i seksuologiczne.

Wielu pacjentów szuka informacji na temat nieudanego życia seksualnego, zaburzeń lub problemów " z tymi sprawami" w internecie. Nie zawsze jednak internet stanowi wiarygodne źródło.

Placówka rozpoczyna swoją działalność 1.10.2014 roku. Pacjenci, którzy będą chcieli skorzystać z konsultacji i leczenia powinni zgłosić się do poradni ze skierowaniem od lekarza rodzinnego lub specjalisty posiadającego kontrakt z NFZ. Istnieje mozliwość także wizyt prywatnych, gdzie nie jest wymagane skierowanie.

Życie seksualne każdego człowieka wpływa na jego codzienne funkcjonowanie. Każde zaburzenie, choroba czy problem odbija się na naszym zdrowiu.

Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy stawia na nowoczesność. Pacjent będzie miał możliwość wszelkie krępujące sytuacje związane z seksem przedstawić lekarzowi, który w profesjonalny sposób mu pomoże.

Nic nie zastąpi wizyty u specjalisty - ani internet, ani  porady znajomych. Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy z wagi problemu jaki nas dotyczy w sferze intymnej. Im wcześniej go wykryjemy, tym większe szanse na powrót do zdrowia i dobrej kondycji seksualnej.

Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy oferuje także konsultacje lekarzy psychiatrów i psychologów z zakresu różnych problemów zdrowia psychicznego.


Adres:
CZP Tychy
Budynek DH Baron (II piętro)
Tychy, Al. Jana Pawła 24
infolinia: 32 411 72 37
http://czptychy.pl/seksuologia/

Piśmiennictwo
Reklama
(5)
Komentarze