Zaloguj
Reklama

Konkurs! Wygraj książkę "Ortoreksja - Zdrowe odżywianie – rozsądek czy już obsesja?"

Okładka książki Ortoreksja
Fot. Wydawnictwo Laurum
Okładka książki Ortoreksja
(0)

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia mamy dla was konkurs, w którym można wygrać książkę Ortoreksja  Zdrowe odżywianie – rozsądek czy już obsesja? autorstwa Renee McGregor.

Reklama

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy jesteśmy zabiegani w poszukiwaniu prezentów oraz produktów, które mają znaleźć się na wigilijnym stole. Wśród nich znajdziemy zapewne te mniej, jak i bardziej zdrowe. Dlatego też mamy dla Was konkurs związany z prawidłowym odżywianiem, a dokładniej z ortoreksją.

Do wygrania jest 5 egzemplarzy książki Ortoreksja – Zdrowe odżywianie – rozsądek czy już obsesja? autorstwa Renee McGregor.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na 2 pytania:

  1. Co sądzisz o ortoreksji?
  2. Przesadne dbanie o zdrowe odżywianie – jakie znasz przypadki z tym związane?

Konkurs trwa od 14.12.2018 do 6.01.2019.

Udział w konkursie mogą wziąć TYLKO zalogowani użytkownicy na naszym forum. Odpowiedzi prosimy udzielać pod poniższym linkiem: 

https://www.psychiatria.pl/forum/konkurs-wygraj-ksiazke-ortoreksja-zdrowe-odzywianie-rozsadek-czy-juz-obsesja/watek/1463589/1.html

Szczegóły  zawarte są w REGULAMINIE.

O książce Ortoreksja – Zdrowe odżywianie – rozsądek czy już obsesja?

Wypełniony perfekcyjnymi sylwetkami świat mediów społecznościowych doprowadził nas do momentu, kiedy zaczęliśmy balansować na cienkiej granicy między zachowaniem zdrowia a chorobliwym dążeniem do perfekcji. Skutkiem może być ortoreksja – nowy cichy zabójca ukrywający się pod przykrywką zdrowego odżywiania. Renee McGregor pomoże ci wytyczyć prawdziwie zdrową ścieżkę między nasilającymi się skrajnościami.

Pełne streszczenie książki znajduje się pod adresem:

https://www.psychiatria.pl/wiadomosc/ksiazka-ortoreksja-zdrowe-odzywianie-rozsadek-czy-juz-obsesja/24182

Reklama
(0)
Komentarze