Zaloguj
Reklama

Psychoterapia osób z diagnozą schizofrenii - szkolenie akredytowane przez ISPS-Polska

Lekarze podnoszący swoje kwalifikacje
Fot. medforum
Lekarze podnoszący swoje kwalifikacje
(0)

Szkolenie podyplomowe "Psychoterapia osób z diagnozą schizofrenii" otrzymało akredytację Polskiego Towarzystwa na rzecz Psychologicznego i Społecznego Podejścia do Psychoz (ISPS-Polska).

Reklama

W związku z otrzymaną akredytacją chcielibyśmy poinformować Państwa o przedłużeniu obniżonej opłaty za szkolenie do końca listopada.

Polskie Towarzystwo na rzecz Psychologicznego i Społecznego Podejścia do Psychoz zajmuje się promowaniem dotyczącej właściwego stosowania interwencji i pomocy psychologicznej u osób cierpiących na schizofrenię oraz inne psychozy. Więcej o ISPS-Polska można dowiedzieć się na stronie Towarzystwa.

Towarzystwo jest częścią międzynarodowej organizacji - The International Society for Psychological and Social Approaches to Psychosis (ISPS), która jest światową platformą promującą pomoc psychologiczną i społeczną dla osób z doświadczeniem psychozy (więcej informacji: www.isps.org).

Organizatorem Szkolenia "Psychoterapia osób z diagnozą schizofrenii" jest Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii PSYCHE PLUS. Pierwsze spotkanie odbędzie się w styczniu 2016 roku w siedzibie Ośrodka przy ul. Cieszyńskiej 2A w Warszawie. 

Zajęcia będą prowadzone przez specjalistów w dziedzinie psychiatrii i psychoterapii: prof. Katarzyna Prot-Klinger, prof. Barbara Tryjarska, prof. Jacek Wciórka, dr Tomasz Szafrański, dr Cezary Żechowski, dr Małgorzata Jędrasik-Styła, dr Rafał Styła, lek med. Renata Bobińska, mgr Agnieszka Ciołkiewicz, mgr Mirella Denisiuk, mgr Anna Gruszka, mgr Agnieszka Kukuła.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.psycheplus.pl/szkolenia

Piśmiennictwo

Informacja prasowa


Reklama
(0)
Komentarze