Zaloguj
Reklama

Stres, lęk, brak spełnienia? Ruszył nowy program radzenia sobie z tymi dolegliwościami!

Ćwiczenia
Fot. ojoimages
Ćwiczenia
(0)

Pełny oddech – pełnia życia to wydarzenie mające na celu, w oparciu o techniki relaksacyjne, zniwelowanie problemów związanych z odczuwaniem nadmiernego stresu, chronicznego zmęczenia, braku energii, bezsenności, stanów lękowych czy też rozwój osobisty i bardziej właściwe korzystanie z cech, w które uposażyła człowieka natura.

Reklama

W programie znalazły się sesje oddechowe, wszelkiego rodzaju techniki relaksacyjne i medytacyjne, a także proste ćwiczenia i metody radzenia sobie ze stresem. Dzięki poznanym praktykom każdy uczestnik będzie mógł efektywnie zredukować napięcie i lepiej koordynować działania z wykorzystaniem tzw. zasobów własnych. Natomiast u tych biorących udział, którzy na co dzień zmagają się z zaburzeniami emocjonalnymi i psychicznymi, trening relaksacyjny na pewno okaże się sporą pomocą w podjętym leczeniu i psychoterapii. Ponadto wszyscy, poza nauką odpowiednich technik, będą mogli popracować ze specjalistą na temat ograniczających ich przekonań, a także otrzymają wsparcie ze strony współuczestników warsztatów.

Na zajęcia, które odbywają się w każdy piątek w godzinach 17.30-19.30, zaprasza Centrum Zdrowia Psychicznego w Tychach. Treningi poprowadzi mgr Joanna Kustwan, psycholog, trener pracy grupowej i terapeuta oddechowy.

Z kompleksową ofertą można zapoznać się, zaglądając na stronę Centrum Zdrowia Psychicznego w Tychach, której adres znajduje się w poniższym linku:
http://czptychy.pl/trening-relaksacji-pelny-oddech-pelnia-zycia-2/.

Piśmiennictwo
Reklama
(0)
Komentarze