Zaloguj
Reklama

Walka z nadwagą - poradnik zdrowego życia

Odchudzanie
Fot. pantherstock
Odchudzanie
(5)

Skoro czytasz ten tekst oznacza, że masz problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. I to nie od paru dni, raczej od miesięcy lub lat. Najważniejsze pytanie jest takie: Czy na pewno chcesz COŚ z tym zrobić? Tak? Super! Ale pamiętaj: nie ma na to prostego i szybkiego sposobu, żadnej cudownej pigułki, diety czy urządzenia.
I co czytasz dalej?

Reklama

Poradnik jest dostępny bezpłatnie. Został przygotowany przez doktora Macieja Matuszczyka (lekarz psychiatra), na podstawie jego własnych doświadczeń. Autor tworząc poradnik nie chciał wpisać się w kolejny szablonowy opis "złotych rad" o tym jak skutecznie poradzić sobie z nadwagą. Dr Matuszczyk sam miał problem z nadmiarem kilogramów, dobrze wiedział kiedy pojawia się kryzys, a kiedy można cieszyć się z małych osiągnięć. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z jego poradnikiem. Nie ma w nim mydlenia oczu, jest sama prawda i cenne uwagi doktora.

Poradnik możecie pobrać bezpłatnie TUTAJ, miłej lektury! I wszystkim życzę powodzenia w utracie wagi, nawet jak walczycie o 1-2 kg!

Od Autora:

W poradniku opisuję metody, które pomogą Ci w walce z nadwagą. Ważne, aby zrozumieć, że do celu nie prowadzi jedna droga (dieta cud, pigułka, zestaw ćwiczeń), ale cały zespół działań, które z jednej strony obniżą bilans energetyczny, z drugiej utrzymają wysoki poziom motywacji do zmiany.

 

 

 

Piśmiennictwo
Reklama
(5)
Komentarze