Zaloguj
Reklama

Warszawa: Nauczyciel - profilaktyk i wychowawca w domu i w szkole

Autorzy: lekarz Zofia Pelc
Warszawa: Nauczyciel - profilaktyk i wychowawca w domu i w szkole
Fot. medforum
(0)

PARPA przy współpracy z Fundacją ETOH organizuje w dniach 3-5 czerwca konferencję profilaktyczną – Nauczyciel - profilaktyk i wychowawca w domu i w szkole, adresowaną przede wszystkim do osób profesjonalnie zajmujących się profilaktyką problemową (szczególnie do liderów oraz instruktorów programów profilaktycznych, osób zajmujące się szkoleniami w zakresie programów profilaktycznych).

W ramach konferencji poruszane będą m.in. takie zagadnienia jak: kompetencje zawodowe osób zajmujących się profilaktyką, cechy osobowości, postawy i przekonania oraz ich wpływ na relacje z wychowankami w kontekście skuteczności pracy profilaktycznej.
Warsztaty będą dotyczyły osobistych doświadczeń w pracy z młodzieżą i analizy czynników wpływających pozytywnie i negatywnie na kontakt z uczniami, rodzicami czy nauczycielami.

Konferencja odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowym Fundacji ETOH. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres Fundacji ETOH (ul. Mszczonowska 6, Warszawa) do 23 kwietnia, wyłącznie na karcie zgłoszenia, dostępnej na stonie PARPA (www.parpa.pl). Koszt uczestnictwa w konferencji: 150PLN. Organizatorzy zapewniają noclegi oraz wyżywienie. O udziale w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenie wraz ze szczegółowym programem konferencji.

Informacje: Małgorzata Misiewicz lub Katarzyna Chojnacka
tel. 022 836 80 39

Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • PARPA

Adres www źródła:


Reklama
(0)
Komentarze