Zaloguj
Reklama

14. Ogólnopolska Konferencja Psychoonkologiczna

Autorzy: Redakcja Medforum
Fot. Medforum
(0)

Wydawnictwo Medforum przejęło organizację  14. Ogólnopolskiej Konferencji Psychoonkologicznej. Konferencja będzie poświęcona przede wszystkim psychoonkologii w okresie pandemii COVID - 19. Konferencją odbędzie sie w dniach od 4 do 5 marca 2022 roku.

Reklama

Temat wiodący 14. Ogólnopolskiej Konferencji Psychoonkologicznej: PSYCHOONKOLOGIA W OKRESIE PANDEMII COVID-19 to wyraz chęci zmierzenia się z tym trudnym czasem i opisania tej rzeczywistości. Psychoonkologia to dziedzina wielodyscyplinarna, stąd nasza propozycja spojrzenia z perspektywy onkologów i hematologów dorosłych i dziecięcych, psychoonkologów, lekarzy medycyny paliatywnej, pielęgniarek onkologicznych i opieki paliatywnej. Formuła naszych spotkań zawsze łączy te różne perspektywy.

Chcemy wspólnie z Państwem zobaczyć jak głęboko przebiega poziom wypalenia personelu oraz wyczerpania sił opiekunów rodzinnych oraz wskazać jak idea „opieki wytchnieniowej” jest teraz szczególnie aktualna. Otwieramy się na młodych psychoonkologów! – z myślą o osobach wchodzących do zawodu planujemy wprowadzenie odrębnej sesji.

Konferencja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, praktyków służby zdrowia oraz pacjentów i ich rodzin. 

Zapraszamy już dzisiaj do wzięcia udziału w Konferencji  [KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ]

Piśmiennictwo

Kategorie ICD:


Reklama
(0)
Komentarze