Zaloguj
Reklama

Innowacje w psychiatrii - ocena dostępności w Polsce

Szkolenie
Fot. Panthermedia
Szkolenie
(0)

W imieniu Fundacji Watch Health Care (WHC) oraz Komitetu Naukowego Seminarium, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w bezpłatnym Seminarium edukacyjnym pt.: „Innowacje w psychiatrii - ocena dostępności w Polsce”

Reklama

Celem nadrzędnym spotkania jest wskazanie barier dostępu do nowoczesnych świadczeń zdrowotnych stosowanych w Polsce, na jakie natrafiają pacjenci. Do udziału w Seminarium szczególnie zapraszamy lekarzy specjalistów różnych dziedzin, zarówno klinicystów, jak i pracowników naukowych zainteresowanych problematyką Seminarium. Wydarzenie jest również dedykowane przedstawicielom Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, samorządów lokalnych, urzędów centralnych, mediów oraz przedstawicielom organizacji pacjentów, organizacji branżowych oraz kadrze akademickiej.

KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać program seminarium

Seminarium będzie się składać z 2 części:

  1. Wystąpienia prelegentów.
  2. Debata systemowa z konferencją prasową. Dyskusja ukierunkowana będzie na możliwości wprowadzenia zmian systemowych, mających na celu usprawnienie systemu ochrony zdrowia w ramach ograniczonych środków finansowych. Do debaty zaproszeni zostaną przedstawiciele: MZ, NFZ, AOTMiT, organizacji pacjentów, eksperci medyczni. Panel dyskutantów będzie odnosił się do najważniejszych problemów poruszonych w prezentacjach.

Termin: 2 grudnia 2016 r. (rejestracja uczestników od 9:30) rozpoczęcie o godz. 10:00

Miejsce: Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN, ul. Trojdena 4 w Warszawie

Kontakt: Fundacja Watch Health Care – 516 901 190; [email protected]

Zgłoszenie udziału: prosimy o potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie lub mailowo

Piśmiennictwo

Informacja prasowa


Reklama
(0)
Komentarze