Zaloguj
Reklama

Maraton Webinarów o Zdrowiu Psychicznym, cz. 4.: wykład dr n. med. Macieja Matuszczyka

Autorzy: Redakcja Medforum
Psychoterapia u mężczyzn
Fot. Shutterstock
Psychoterapia u mężczyzn
(0)

W maju bieżącego roku odbył się cykl szkoleń dydaktycznych poświęconych zdrowiu psychicznemu. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Leo Club Katowice. Patronem szeregu webinarów zostały serwis edukacyjny Psychiatria.pl i firma Medforum. Zapraszamy do obejrzenia materiałów wideo pochodzących ze spotkań z uznanymi wykładowcami i praktykującymi specjalistami.

Reklama

Maraton Webinarów o Zdrowiu Psychicznym to unikalne przedsięwzięcie, dzięki któremu osoby biorące w nim udział mogły dowiedzieć się czegoś nowego o aktualnych problemach dotykających psychiki ludzkiej i zadać pytania uznanym specjalistom z tego segmentu medycyny.

Czwarty odcinek cyklu został poświęcony nerwicom, których omówienia dokonał dr n. med. Maciej Matuszczyk, psychiatra i seksuolog pełniący funkcję redaktora naczelnego serwisów o charakterze zdrowotnym. Poruszając kwestię nerwic, pan doktor dotknął również problemów bezpośrednio z nimi powiązanych, czyli stanów lękowych, fobii, zaburzeń emocji, które towarzyszą nerwicom i wielu innych nieprawidłowości sprawiających trudności w codziennym funkcjonowaniu. Z tego spotkania także został udostępniony materiał wideo, do obejrzenia którego goraco zachęcamy.

Piśmiennictwo
Reklama
(0)
Komentarze