Zaloguj
Reklama

PARPA: szkolenie pracowników punktów konsultacyjnych

Autorzy: lekarz Zofia Pelc
PARPA: szkolenie pracowników punktów konsultacyjnych
Fot. medforum
(0)

W ramach realizowanego przez PARPA projektu Doskonalenie i rozwijanie usług dostępnych w punktach konsultacyjnych w dniach 18-20 września oraz 25-26 października, w siedzibie Fundacji Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych ETOH w Warszawie (ul. Mszczonowska 6) odbędzie się szkolenie pracowników punktów konsultacyjnych.

 

Reklama

Z ostatnich obserwacji i wyników ankiet zrealizowanych w 2001 roku wynika, że zmienia się rola punktów konsultacyjnych – ich zadania nabierają coraz bardziej interdyscyplinarnego charakteru. Zakres działalności punktów poszerza się, obejmuje kontakt z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi, ofiarami przemocy oraz z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym. W związku z tym istnieje potrzeba przeszkolenia osób pracujących w punktach konsultacyjnych, aby były w stanie udzielać pomocy osobom z różnymi problemami.

Program szkolenia, zasady uczestnictwa w szkoleniu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronach PARPA (www.parpa.pl). Więcej informacji na temat szkolenia można też uzyskać u pracownika Działu Programów Lokalnych PARPA – pana Adama Michalaka (tel. 022 532 03 62, [email protected]).

Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • PARPA

Adres www źródła:


Reklama
(0)
Komentarze