Zaloguj
Reklama

Pokonaj Stres. 10 sprawdzonych metod

Autorzy: Wydawnictwo GWP
Pokonaj stres
Fot. Wydawnictwo GWP
Pokonaj stres
(0)

Czym jest stres? Co go wywołuje? W jaki sposób się przejawia? Jak wpływa na stan naszego umysłu i ciała? Jak go pokonać? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tej książce.

Reklama

Stres towarzyszy nam każdego dnia, obniżając jakość naszego życia. Tylko my sami jesteśmy w stanie go opanować. Autorka oferuje dziesięć prostych metod, które możesz zastosować od zaraz. Wraz z nią odkryjesz siłę, którą masz w sobie, a która pozwoli ci zmienić dotychczasowe życie. Już teraz możesz pozbyć się stresu, poczuć spokój i pewność siebie. Zaowocuje to poprawą twojego zdrowia fizycznego, a także wzrostem poczucia własnej wartości. Zawarte w książce ankiety i kwestionariusze pomogą ci określić swoją podatność na stres i wskażą najlepszy dla ciebie sposób zwalczania złego samopoczucia.

Dzięki temu poradnikowi:

  • pozbędziesz się stresu;
  • poczujesz wewnętrzną siłę i spokój;
  • poradzisz sobie w trudnych sytuacjach;
  • poznasz swoje mocne strony i zaakceptujesz siebie;
  • odzyskasz radość życia.
     

O autorze: Claire Michaels Wheeler jest lekarzem ogólnym i psychologiem. Prowadziła badania nad emocjonalnym, społecznym i psychologicznym wpływem stresu i traumatycznych doświadczeń na człowieka. Pracuje w Centrum Medycyny Holistycznej w Portland, które skupia się nie tylko na leczeniu dolegliwości fizycznych, ale także na zmianie negatywnych emocji i stanów umysłu mogących źle wpływać na samopoczucie i zdrowie pacjenta. Wykłada w Portland University’s School of Community Health oraz w Oregon Health and Science University Medical School.

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj

Piśmiennictwo

Informacja prasowa


Reklama
(0)
Komentarze