Zaloguj
Reklama

Szkolenie: zastosowanie PSYCHORYSUNKU w pracy psychoterapeutycznej w Sopocie

Autorzy: Redakcja serwisu
Wsparcie
Fot. ojoimages
Wsparcie
(3)

Szkolenie: zastosowanie psychorysunku w indywidualnej i grupowej pracy psychoterapeutycznej z dorosłymi zostaje zorganizowane w Sopocie przez Pracownię Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin w Sopocie. Celem zajęć będzie zapoznanie uczestników w techniką psychorysunku. Przedstawiony zostanie rys teoretyczny będący podstawą zastosowania tej metody i jej szerokie praktyczne wykorzystanie w pracy z pacjentami z zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami osobowości i zaburzeniami odżywiania.

Reklama

Omówione zostanie wykorzystanie psychorysunku w pracy z grupą terapeutyczną – z uwzględnieniem faz grupy (opis możliwych tematów, wykorzystanie ich w dynamice grupowej), jak również wykorzystanie rysunku do celów diagnostycznych (rysunku rodziny i rysunku drzewa).

Część warsztatowa poprzedzona zostanie krótkim wprowadzeniem teoretycznym. Zajęcia będą prowadzone z wykorzystaniem licznych przykładów z praktyki klinicznej osób prowadzących zajęcia oraz poprzez aktywną pracę warsztatową uczestników.

Szczegóły organizacyjne znajdują się: TUTAJ

Pozostałe szkolenia organizowane przez z Pracownię Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin w Sopocie zamieszczone są TUTAJ

Reklama
(3)
Komentarze