Zaloguj
Reklama

Terapia małżeństw w Sopocie

Autorzy: MM Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin
Dojrzałem małżeństwo
Fot. medforum
Dojrzałem małżeństwo
(0)

Szkolenie: Terapia małżeństw i par w podejściu systemowym - terapeuta w dialogu z parą, para w dialogu z terapeutą zorganizowane zostaje w Sopocie przez z Pracownię Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin w Sopocie i aktualnie trwa nabór i ustalanie ostatecznego terminu kursu który ma rozpocząć się na przełomie 2015/2016.

Reklama

Terapia małżeństw jest formą klinicznej i psychoterapeutycznej pomocy parom próbującym poprawić swoją relację. Szkolenie poświęcone będzie przedstawieniu dynamiki tego typu terapii, co w konsekwencji ma pomóc terapeucie przeformułowywać problemy i proponować inne rozwiązania, niż te już wypróbowane i nieskuteczne oraz pomóc zachować neutralność i nie przejmowanie odpowiedzialności za zmiany w dynamice związku.

Ponad to, poświęcone będzie diagnozie konfliktów i osobistych problemów partnerów oraz interwencji we wzorzec interakcji zachodzącej między nimi. Szkolenie nastawione jest głównie na naukę praktycznych umiejętności terapeutycznych ale zawiera również część, badającą przydatność różnych koncepcji pracy z parami. Szczegóły organizacyjne znajdują się TUTAJ.

Pozostałe szkolenia organizowane przez z Pracownię Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin w Sopocie zamieszczone są TUTAJ
 

Reklama
(0)
Komentarze